Agenda

Hieronder zijn alle lessen te zien die al ingepland zijn.

Profielreserveringen

Losse lessen reserveringen

Profiellessen

Datum School Groep Les
20-09-2019 KBS de Vuurvlinder Groep 8 Mozaieken
03-10-2019 Basisschool Het Erf Groep 7 Minecraft
17-10-2019 Johannes Calvijnschool Groep 1 Opstaan
17-10-2019 Johannes Calvijnschool Groep 8 Wol en textielfabrieken
19-11-2019 Basisschool Het Erf Groep 5 Programmeren met Ozobot
16-01-2020 Johannes Calvijnschool Groep 7 Watersnood in Veenendaal
21-01-2020 Basisschool Het Erf Groep 1 Rik en Roos Robot
21-01-2020 Basisschool Het Erf Groep 1 Rik en Roos Robot
21-01-2020 Basisschool Het Erf Groep 2 Beebot
04-02-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 1 Rik en Roos Robot
13-02-2020 de Ceder Groep 1 Rik en Roos Robot
13-02-2020 de Ceder Groep 1 Rik en Roos Robot
02-03-2020 Basisschool Het Erf Groep 4 Programmeren met de Bluebot
09-03-2020 Basisschool Het Erf Groep 4 Programmeren met de Bluebot
09-03-2020 de Ceder Groep 8 mBot workshop
13-03-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 3 Zoötroop
24-03-2020 de Ceder Groep 3 Zoötroop
24-03-2020 de Ceder Groep 3 Zoötroop
11-05-2020 Basisschool Het Erf Groep 8 mBot workshop
11-05-2020 Basisschool Het Erf Groep 8 mBot workshop
25-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 3 Van wie is die koffer
25-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 5 van Gogh en de aardappeleters
26-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 7 Watersnood in Veenendaal
26-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 7 Watersnood in Veenendaal
28-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 1 Opstaan
28-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 1 Opstaan

Losse lessen

Datum School Groep Les
09-09-2019 't Speel-Kwartier Groep 1a en 1b Boekentas Rupsje Nooitgenoeg, groep 1 en 2
09-09-2019 Montessorischool Aan de Basis onderbouw Boekentas De Gruffalo, groep 1 en 2
16-09-2019 Alex groep 3 Zangplezier
23-09-2019 Alex groep 1/2 Rik en Roos robot
25-09-2019 Alex groep 1 Rik en Roos robot
25-09-2019 Alex groep 2 Rik en Roos robot
04-10-2019 Johannes Calvijnschool Groep 8 Street Art
10-10-2019 Montessorischool Aan de Basis bovenbouw Kunst en media in één jasje
15-10-2019 de Schakel 7 Rembrandt en de Nachtwacht
16-10-2019 C.P. van Leersumschool Meidoorn Maak een robot
28-10-2019 Johannes Calvijnschool 3A de Liedjeskist
28-10-2019 Johannes Calvijnschool 3B de Liedjeskist
29-10-2019 CBS het Baken Groep 3A CBS Het Baken In de keuken van mevrouw Visbach
30-10-2019 C.P. van Leersumschool Acacia Maak een bibberrobotje
04-11-2019 Alex groep 6/7 Kunst en media in één jasje
04-11-2019 Alex groep 4/5 Programmeren met de Blue-Bot groep 4
06-11-2019 C.P. van Leersumschool Esdoorn Programmeren met de mBot
07-11-2019 C.P. van Leersumschool Eik Djembé
12-11-2019 Johannes Calvijnschool 1c Ocarina's
14-11-2019 C.P. van Leersumschool Linde Djembé
19-11-2019 C.P. van Leersumschool Kastanje Stopmotion animatie
14-01-2020 CBS het Baken Groep 2A Op reis naar Dans
16-01-2020 CBS het Baken Groep 2B CBS Het baken Op reis naar Dans
17-01-2020 CBS het Baken groep 2C CBS Het Baken Op reis naar Dans
03-02-2020 de Ceder 2A Dromenland
03-02-2020 de Ceder 2B Dromenland
04-02-2020 CBS het Baken Groep 4B CBS Het Baken Programmeren met de Blue-Bot groep 4
06-02-2020 CBS het Baken Groep 5C CBS Het Baken Kasteel Amerongen
06-02-2020 de Schakel 6 Maak een robot
13-02-2020 C.P. van Leersumschool Linde Picasso maskers
17-02-2020 Alex groep 4/5 Djembé
18-02-2020 CBS het Baken Groep 6C CBS Het Baken Maak een robot
19-02-2020 C.P. van Leersumschool Kastanje Programmeren met Ozobot
04-03-2020 CBS het Baken Groep 4A CBS Het Baken Programmeren met de Blue-Bot groep 4
09-03-2020 C.P. van Leersumschool Hazelaar Boekentas De Gruffalo, groep 1 en 2
10-03-2020 Alex groep 3 De draad van Alexander Calder
10-03-2020 Alex groep 3 De draad van Alexander Calder
12-03-2020 Alex groep 6/7 Maak een robot
17-03-2020 SBO de Windroos groep b Bezoek Muziekschool de Muzen
31-03-2020 Alex groep 7/8 Veenendaal in de Tweede Wereldoorlog
08-04-2020 C.P. van Leersumschool Populier Programmeren met de Blue-Bot groep 4
09-04-2020 de Schakel 6 Minecraft bouwwedstrijd
15-04-2020 C.P. van Leersumschool Acacia Djembé
11-05-2020 Alex groep 8 Musical begeleiding
12-05-2020 Alex groep 3/4 In de keuken van mevrouw Visbach
14-05-2020 CBS het Baken Groep 5B CBS Het Baken Kasteel Amerongen
19-05-2020 Alex groep 8 Muziek maken als een DJ
28-05-2020 Alex groep 5/6 Stopmotion animatie
04-06-2020 Johannes Calvijnschool groep 6 (GVR) Tabaksteeltmuseum Amerongen
04-06-2020 C.P. van Leersumschool Hazelaar Programmeren met Blue-Bot leskist groep 1 + 2
11-06-2020 Alex groep 3 Groepsbezoek groep 3/4: Letters