Agenda

Hieronder zijn alle lessen te zien die al ingepland zijn.

Profielreserveringen

Losse lessen reserveringen

Profiellessen

Datum School Groep Les
20-09-2019 KBS de Vuurvlinder Groep 8 Mozaieken
20-09-2019 KBS de Vuurvlinder Groep 8 Street Art en Graffiti: een andere kijk op de wereld
17-10-2019 Johannes Calvijnschool Groep 8 Wol en textielfabrieken
31-10-2019 Johannes Calvijnschool Groep 1 Opstaan
14-11-2019 Basisschool Het Erf Groep 6 Muziekmaken als een DJ
14-11-2019 Basisschool Het Erf Groep 6 Muziekmaken als een DJ
19-11-2019 Basisschool Het Erf Groep 5 Programmeren met Ozobot
11-12-2019 Johannes Calvijnschool Groep 5 van Gogh en de aardappeleters
12-12-2019 Johannes Calvijnschool Groep 5 van Gogh en de aardappeleters
13-12-2019 Johannes Calvijnschool Groep 5 van Gogh en de aardappeleters
16-12-2019 De Blink Groep 7 Minecraft
09-01-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 1 Rik en Roos Robot
09-01-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 1 Rik en Roos Robot
10-01-2020 Rehobothschool Groep 7 Minecraft
10-01-2020 Rehobothschool Groep 7 Minecraft
13-01-2020 De Burcht Groep 3 Zangplezier
13-01-2020 De Burcht Groep 3 Zangplezier
13-01-2020 De Burcht Groep 4 Aboriginal Painting
13-01-2020 De Burcht Groep 5 Dans Kriskras langs de wereld
13-01-2020 De Burcht Groep 5 Dans Kriskras langs de wereld
13-01-2020 De Burcht Groep 7 Rembrandt en de Nachtwacht
13-01-2020 De Burcht Groep 8 Street Art en Graffiti: een andere kijk op de wereld
13-01-2020 De Burcht Groep 8 Street Art en Graffiti: een andere kijk op de wereld
14-01-2020 De Burcht Groep 4 Aboriginal Painting
15-01-2020 De Burcht Groep 7 Rembrandt en de Nachtwacht
16-01-2020 Johannes Calvijnschool Groep 7 Watersnood in Veenendaal
16-01-2020 Rehobothschool Groep 7 Minecraft
20-01-2020 De Burcht Groep 1 De Maakplaats
21-01-2020 Basisschool Het Erf Groep 2 Beebot
21-01-2020 De Burcht Groep 2 Torens bouwen
21-01-2020 De Burcht Groep 2 Torens bouwen
29-01-2020 De Blink Groep 6 Muziekmaken als een DJ
30-01-2020 Johannes Calvijnschool Groep 4 Elisabeth en de dieren
30-01-2020 Johannes Calvijnschool Groep 4 Elisabeth en de dieren
03-02-2020 Basisschool Het Erf Groep 1 Rik en Roos Robot
03-02-2020 Basisschool Het Erf Groep 1 Rik en Roos Robot
10-02-2020 Basisschool Het Erf Groep 3 Zoötroop
10-02-2020 Basisschool Het Erf Groep 3 Zoötroop
13-02-2020 de Ceder Groep 1 Rik en Roos Robot
13-02-2020 de Ceder Groep 1 Rik en Roos Robot
02-03-2020 Basisschool Het Erf Groep 4 Programmeren met de Bluebot
03-03-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 3 Van wie is die koffer
03-03-2020 De Blink Groep 6 Bezoek gemeente archief
09-03-2020 Basisschool Het Erf Groep 4 Programmeren met de Bluebot
09-03-2020 de Ceder Groep 8 mBot workshop
09-03-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 1 Rik en Roos Robot
12-03-2020 de Ceder Groep 8 mBot workshop
12-03-2020 Rehobothschool Groep 5 Op stap met Jet en Jan
13-03-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 5 van Gogh en de aardappeleters
13-03-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 3 Zoötroop
16-03-2020 De Blink Groep 4 Programmeren met de Bluebot
17-03-2020 Rehobothschool Groep 5 Op stap met Jet en Jan
18-03-2020 Rehobothschool Groep 4 Seinsleutel maken
19-03-2020 de Ceder Groep 4 Programmeren met de Bluebot
19-03-2020 Rehobothschool Groep 4 Seinsleutel maken
20-03-2020 Rehobothschool Groep 5 Op stap met Jet en Jan
24-03-2020 de Ceder Groep 3 Zoötroop
24-03-2020 de Ceder Groep 3 Zoötroop
24-03-2020 Rehobothschool Groep 2 Jan Klaassen en het geheim van de speelgoedkist
24-03-2020 Rehobothschool Groep 2 Jan Klaassen en het geheim van de speelgoedkist
26-03-2020 de Ceder Groep 4 Programmeren met de Bluebot
30-03-2020 't Speel-Kwartier Groep 5 Programmeren met Ozobot
31-03-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 4 Elisabeth en de dieren
31-03-2020 't Speel-Kwartier Groep 5 Programmeren met Ozobot
16-04-2020 Basisschool Het Erf Groep 7 Minecraft
20-04-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 5 Programmeren met Ozobot
20-04-2020 KBS de Vuurvlinder Groep 5 Programmeren met Ozobot
21-04-2020 Rehobothschool Groep 3 Van wie is die koffer
21-04-2020 Rehobothschool Groep 3 Van wie is die koffer
11-05-2020 Basisschool Het Erf Groep 8 mBot workshop
11-05-2020 Basisschool Het Erf Groep 8 mBot workshop
12-05-2020 Prinses Beatrixschool Groep 5 Programmeren met Ozobot
25-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 3 Van wie is die koffer
25-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 5 van Gogh en de aardappeleters
26-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 7 Watersnood in Veenendaal
26-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 7 Watersnood in Veenendaal
27-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 4 Seinsleutel maken
28-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 1 Opstaan
28-05-2020 Juliana van Stolbergschool Groep 1 Opstaan
15-06-2020 Johannes Calvijnschool Groep 2 Duinen
15-06-2020 Johannes Calvijnschool Groep 2 Duinen
15-06-2020 Johannes Calvijnschool Groep 2 Duinen
06-07-2020 Rehobothschool Groep 1 Ocarina's
06-07-2020 Rehobothschool Groep 1 Ocarina's
06-07-2020 Rehobothschool Groep 1 Ocarina's

Losse lessen

Datum School Groep Les
09-09-2019 't Speel-Kwartier Groep 1a en 1b Boekentas Rupsje Nooitgenoeg, groep 1 en 2
09-09-2019 Montessorischool Aan de Basis onderbouw Boekentas De Gruffalo, groep 1 en 2
16-09-2019 Alex groep 3 Zangplezier
23-09-2019 Alex groep 1/2 Rik en Roos robot
25-09-2019 Alex groep 1 Rik en Roos robot
25-09-2019 Alex groep 2 Rik en Roos robot
26-09-2019 Montessorischool Aan de Basis middenbouw Rembrandt en de Nachtwacht
04-10-2019 Johannes Calvijnschool Groep 8 Street Art
08-10-2019 C.P. van Leersumschool Hazelaar Van wie is die koffer
10-10-2019 Montessorischool Aan de Basis bovenbouw Kunst en media in één jasje
15-10-2019 de Schakel 7 Rembrandt en de Nachtwacht
16-10-2019 C.P. van Leersumschool Meidoorn Maak een robot VOLGEBOEKT
28-10-2019 Johannes Calvijnschool 3A de Liedjeskist
28-10-2019 Johannes Calvijnschool 3B de Liedjeskist
28-10-2019 't Speel-Kwartier groepen 2 Botje Bij/ Bee-bot, groep 1 en 2
28-10-2019 de Schakel 7 Micro.bit
30-10-2019 C.P. van Leersumschool Acacia Maak een bibberrobotje VOLGEBOEKT
04-11-2019 Alex groep 6/7 Kunst en media in één jasje
06-11-2019 C.P. van Leersumschool Esdoorn Programmeren met de mBot
07-11-2019 CBS het Baken Groep 3A CBS Het Baken In de keuken van mevrouw Visbach
07-11-2019 SBO de Windroos groep G Street Art en Graffiti: een andere kijk op de wereld
11-11-2019 de Schakel 8 Programmeren met de mBot
12-11-2019 Alex groep 4/5 Programmeren met de Blue-Bot groep 4
12-11-2019 Johannes Calvijnschool 1c Ocarina's
12-11-2019 CBS het Baken Groep 3B CBS Het Baken In de keuken van mevrouw Visbach
12-11-2019 CBS het Baken groep 3C CBS Het Baken In de keuken van mevrouw Visbach
19-11-2019 C.P. van Leersumschool Kastanje Stopmotion animatie
21-11-2019 Patrimoniumschool groep 3-4 Patrimoniumschool Maak een bibberrobotje VOLGEBOEKT
25-11-2019 KBS de Vuurvlinder KBS de Vuurvlinder West 7/8 Wearable by you VOLGEBOEKT
03-12-2019 Dr. C. Steenblokschool groep 5 Op stap met Jet en Jan
09-12-2019 CBS het Baken groep 8B CBS Het Baken Wearable by you VOLGEBOEKT
16-12-2019 Steenblok 3 Zangplezier
16-12-2019 De Burcht Groep 6a Minecraft bouwwedstrijd VOLGEBOEKT
08-01-2020 De Bron Groep 5B Programmeren met Ozobot
09-01-2020 Juliana van Stolbergschool Juliana van Stolbergschool In de keuken van mevrouw Visbach
14-01-2020 CBS het Baken Groep 2A Op reis naar Dans
16-01-2020 CBS het Baken Groep 2B CBS Het baken Op reis naar Dans
17-01-2020 CBS het Baken groep 2C CBS Het Baken Op reis naar Dans
17-01-2020 Johannes Calvijnschool groep 7b Watersnood in Veenendaal
21-01-2020 De Blink Parel, Kristal, Briljant en Juweel Mijn klas is een drumstel
22-01-2020 C.P. van Leersumschool Eik Djembé
24-01-2020 C.P. van Leersumschool Acacia Djembé
24-01-2020 C.P. van Leersumschool Linde Djembé
27-01-2020 De Bron Groep 5/7 Programmeren met Ozobot
31-01-2020 Alex groep 4/5 Djembé
31-01-2020 De Blink Robijn Djembé
03-02-2020 de Ceder Groep 6a Minecraft bouwwedstrijd VOLGEBOEKT
03-02-2020 de Ceder Groep 6b Minecraft bouwwedstrijd VOLGEBOEKT
04-02-2020 CBS het Baken Groep 4B CBS Het Baken Programmeren met de Blue-Bot groep 4
06-02-2020 't Speelkwartier 7b Wol- en textielfabrieken
07-02-2020 De Blink Saffier Djembé
10-02-2020 de Ceder 2A Dromenland
10-02-2020 de Ceder 2B Dromenland
11-02-2020 CBS het Baken Groep 5A CBS Het Baken Elisabeth en de dieren
13-02-2020 Alex groep 2 Op reis naar Dans
13-02-2020 Alex groep 1 Op reis naar Dans
13-02-2020 Alex groep 1/2 Op reis naar Dans
13-02-2020 C.P. van Leersumschool Linde Picasso maskers
13-02-2020 Rehobothschool 6c Maak een robot VOLGEBOEKT
17-02-2020 Rehobothschool 6a Maak een robot VOLGEBOEKT
17-02-2020 Rehobothschool 6b Maak een robot VOLGEBOEKT
18-02-2020 de Ceder 5a Bezoek Muziekschool de Muzen
18-02-2020 CBS het Baken Groep 6C CBS Het Baken Maak een robot VOLGEBOEKT
18-02-2020 CBS het Baken Groep 5C CBS Het Baken Kasteel Amerongen
20-02-2020 't Speelkwartier 7a Wol- en textielfabrieken
02-03-2020 GBS de Plantage groep 4/5 Bouw een tekenrobot
04-03-2020 CBS het Baken Groep 4A CBS Het Baken Programmeren met de Blue-Bot groep 4
05-03-2020 De Bron Groep 3a De Bron Zoötroop
05-03-2020 De Bron Groep 3B De Bron Zoötroop
09-03-2020 C.P. van Leersumschool Hazelaar Boekentas De Gruffalo, groep 1 en 2
10-03-2020 't Speel-Kwartier 1c Duinen
10-03-2020 Alex groep 3 De draad van Alexander Calder
10-03-2020 Alex groep 3 De draad van Alexander Calder
10-03-2020 De Bron Groep 2B Botje Bij/ Bee-bot, groep 1 en 2
11-03-2020 't Speel-Kwartier 1a Duinen
11-03-2020 't Speel-Kwartier 1b Duinen
11-03-2020 Wereldkidz Bongerd groep 4 (groep blauw) Programmeren met de Blue-Bot groep 4
12-03-2020 Alex groep 6/7 Maak een robot VOLGEBOEKT
12-03-2020 De Bron Groep 8 De Bron Mozaieken
12-03-2020 De Bron Groep 2A De Bron Botje Bij/ Bee-bot, groep 1 en 2
12-03-2020 De Bron Groep 1A De Maakplaats
16-03-2020 SBO de Windroos groep b Bezoek Muziekschool de Muzen
16-03-2020 Steenblok 4 Aboriginal painting
19-03-2020 C.P. van Leersumschool Meidoorn Mijn klas is een drumstel
20-03-2020 't Speelkwartier 4a Djembé
20-03-2020 't Speelkwartier 4b Djembé
23-03-2020 De Bron Groep 4 Seinsleutel maken VOLGEBOEKT
24-03-2020 GBS de Plantage groep 3/4 Mijn klas is een dansstudio
24-03-2020 C.P. van Leersumschool Kastanje Programmeren met Ozobot
25-03-2020 Wereldkidz Bongerd groep 1-2 (groep oranje) Programmeren met Blue-Bot leskist groep 1 + 2
25-03-2020 Wereldkidz Bongerd groep 5-6 (groep middenbouw) Programmeren met Ozobot
26-03-2020 't Speel-Kwartier 8A Veenendaal en de Tweede Wereldoorlog
30-03-2020 't Speel-Kwartier 3B Maak een bibberrobotje VOLGEBOEKT
31-03-2020 Alex groep 7/8 Veenendaal en de Tweede Wereldoorlog
06-04-2020 CBS het Baken groep 8C CBS Het Baken Bezoek gemeentearchief
08-04-2020 C.P. van Leersumschool Populier Programmeren met de Blue-Bot groep 4
09-04-2020 GBS de Plantage groep 6/7 Veenendaal en de Tweede Wereldoorlog
09-04-2020 Testschool Groep 5
09-04-2020 de Schakel 6 Minecraft bouwwedstrijd VOLGEBOEKT
14-04-2020 C.P. van Leersumschool Eik De Moestuin van oma Leentje
17-04-2020 Alex groep 3/4 Mijn klas is een drumstel
23-04-2020 De Bron Groep 1B De Maakplaats
23-04-2020 Rehobothschool 8abc Wearable by you VOLGEBOEKT
23-04-2020 't Speel-Kwartier 8b Veenendaal en de Tweede Wereldoorlog
11-05-2020 Alex groep 8 Musical begeleiding
12-05-2020 GBS de Plantage groep 1/2 Op reis naar Dans
12-05-2020 Alex groep 3/4 In de keuken van mevrouw Visbach
12-05-2020 't Speel-Kwartier 6B Spannende Speelfilm
14-05-2020 CBS het Baken Groep 7C CBS Het Baken Watersnood in Veenendaal
14-05-2020 CBS het Baken Groep 5B CBS Het Baken Kasteel Amerongen
14-05-2020 Alex groep 7 Muziekstudio in de klas
15-05-2020 CBS het Baken Plusgroep 6-8 Minecraft bouwwedstrijd VOLGEBOEKT
18-05-2020 CBS het Baken Groep 4C CBS Het Baken Programmeren met de Blue-Bot groep 4
18-05-2020 de Ceder groep 7a en 7b Micro.bit
19-05-2020 Rehobothschool 3a Groepsbezoek groep 3/4: Letters
19-05-2020 Rehobothschool 3b Groepsbezoek groep 3/4: Letters
19-05-2020 Alex groep 8 Muziek maken als een DJ
28-05-2020 Alex groep 5/6 Stopmotion animatie
29-05-2020 't Speel-Kwartier 8A De do's en don't s van sociale media
29-05-2020 't Speel-Kwartier 8B De do's en don't s van sociale media
04-06-2020 CBS het Baken Groep 7B CBS Het Baken Watersnood in Veenendaal
04-06-2020 Johannes Calvijnschool groep 6 (GVR) Tabaksteeltmuseum Amerongen
04-06-2020 Johannes Calvijnschool 6 (BF) Tabaksteeltmuseum Amerongen
04-06-2020 C.P. van Leersumschool Hazelaar Programmeren met Blue-Bot leskist groep 1 + 2
08-06-2020 de Schakel 8 Wearable by you VOLGEBOEKT
10-06-2020 C.P. van Leersumschool Plataan Micro.bit
11-06-2020 Alex groep 3 Groepsbezoek groep 3/4: Letters
15-06-2020 Wereldkidz Bongerd groep 4 (groep blauw) Maak een bibberrobotje VOLGEBOEKT
18-06-2020 de Schakel 7 Wearable by you VOLGEBOEKT
24-06-2020 GBS de Plantage Groep 8 Maak een robot VOLGEBOEKT
29-06-2020 de Schakel 6 Maak een robot VOLGEBOEKT
01-07-2020 't Speel-Kwartier 3A Maak een bibberrobotje VOLGEBOEKT